NOKdo uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu od zaraz 2019-2020 Drammem

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: marzec 2020

Przy odśnieżaniu poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Ogłoszenie 2019-2020 z Drammen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne albo maszynowe odśnieżanie;
  • przy dużych opadach konieczne będzie załadowywanie śniegu na samochody oraz wywożenie ich z miasta;
  • obsługa odśnieżarek spalinowych.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zaangażowane wypełnianie zadań;
  • niezawodność;
  • chęć pracy na zewnątrz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • własna, dobra i nieprzemakalna odzież;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca marca 2020;
  • bardzo dobre wynagrodzenie zawsze na czas;
  • solidną pracę;
  • odpowiednie narzędzia do pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • przy braku opadów śniegu pracownik zostanie przydzielony do innych prac fizycznych albo będzie zapewnione przestojowe z ubezpieczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „ Odśnieżanie w Drammen 2019/2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-listopad-marzec-2020-drammen/

ID ogłoszenia: 1035dc46c09e4586