SEKdo uzgodnienia

Fizyczna praca w Szwecji na magazynie od zaraz bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Ciekawa oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie w Sztokholmie przy różnych zadaniach. Zakwaterowanie jest zapewnione.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień od klientów;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie;
  • liczenie towarów;
  • pakowanie;
  • przygotowanie produktów do transportu;
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia;
  • rzetelne podejście do pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • prawo jazdy kat.B;
  • elastyczność;
  • zdolności organizacyjne;
  • język angielski lub szwedzki na komunikatywnym poziomie.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • umowę zlecenie;
  • zakwaterowanie;
  • przejazdy do miejsca pracy;
  • strój roboczy;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych:

Telefon: +48 587313134
E-mail: praca@wecandoit.pl
WWW: www.wecandohr.com

Należy zawrzeć klauzulę zezwalającą na wykorzystywanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami.  Nie kontaktujemy się w celu przekazania wiadomości o odmowie.

Źródło: http://gdynia.lento.pl/magazynier-szwecja-,5409252.html

ID ogłoszenia: 4405b912d8a6cb01