SEK23000 /mc

Fizyczna praca w Szwecji od zaraz bez języka sortowanie paczek Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Od zaraz fizyczna praca w Szwecji przy sortowaniu paczek dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie jest w Sztokholmie z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: sortowacz paczek na magazynie logistycznym.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 23000 SEK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie różnych paczek kurierskich na magazynie danej firmy logistycznej;
  • rozładowywanie i załadowywanie samochodów dostawczych;
  • dbanie o przesyłki;
  • zabezpieczanie uszkodzonych paczek i spisywanie protokołów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowanie w swoje obowiązki;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • sumienność, ale też odpowiedzialność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i na zmianie nocnej;
  • pracowitość;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • ubranie robocze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • zmianę nocną;
  • na miejscu jest zorganizowane zakwaterowanie na miejscu.

Aplikacja:

CV i list motywacyjny należy przesłać na adres: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem Sortowanie paczek, Sztokholm 01/2019.

Arbetsmedlet AB

Rosendalsterrassen 10C, 11521 Stockholm.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-szwecji-od-zaraz-sortowanie-paczek-bez-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 915c40c95228cb7