€do ustalenia

Fizyczna praca we Włoszech przy zbiorach pieczarek bez języka od zaraz

  • Kraj: Włochy
  • Region lub miasto: Włochy

Od zaraz szukamy pracowników fizycznych do pracy we Włoszech przy zbiorach pieczarek. Oferta dla par i grup bez znajomości języka włoskiego przy pakowaniu. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik do zbioru pieczarek
Lokalizacja: Włochy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– dbanie o prawidłowy rozrost grzybów
– zajmowanie się zbieraniem
– oczyszczanie grzybów z ziemi
– pakowanie
– kontrolowanie jakości
– zgłaszanie o nieprawidłowościach

Wymagania:
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– możliwość wyjazdu na dłudzy okres czasu
– duża motywacja do fizycznej pracy
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zapewniamy zakwaterowanie
– ubezpieczenie da każdego pracownika
– legalne zatrudnienie
– pracę na dłuższy okres
– konkurencyjne stawki godzinowe
– terminowe wypłaty
– również dla par i grup

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.praca4u.net/praca-w-pieczarkarni-id234641.html

ID ogłoszenia: 512540e3546da0e8

2 komentarze na “Fizyczna praca we Włoszech przy zbiorach pieczarek bez języka od zaraz”

  1. Ola__19 na @

    Jestem Aleksandra 20 lat, narzeczony Wiktor 22 Jesteśmy pracowitymi i odpowiedzialnymi osobami , więc ciężka praca nie jest dla nas przeszkodą.Potrafimy pracować w zespole .Chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej . Dlatego jesteśmy dyspozycyjni .
    Proszę o kontakt 722088004

  2. lukasz783 na @

    Witam.jestem osoba przede wszystkim odpowiedzialna za powierzone mi zadania w pracy.punktualna.szybko nawiazujaca kontakty.wysportowana.bez zadnych nalogow..pracowalem ze swoja dziewczyna w rzymie na zbiorach winogron od 2008 roku do 2012.teraz chcielibysmy zajac sie wlasnie truskawkami:)mamy po 29lat.zdrowi jak ryby.sprawnosciowi.i chetni do pracy…jezyk wloski-Perfekt” prosimy o kontakt na e-mail : greenhouse783@o2.pl Dziekuje