€7,45 za godz.

Francja praca fizyczna dla Polaków na farmie przy dojeniu krów sezon 2014

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Zatrudnimy Polaków do pracy przy dojeniu krów i karmieniu jałówek. Oferta fizycznej pracy we Francji z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem. Od kandydatów oczekujemy 2 letniego doświadczenia na tym stanowisku.

Stanowisko:
Pracownik na farmę
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: 7,45 euro/h

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na farmie przy zwierzętach. Jego zadaniem będzie dojenie krów oraz karmienie i czyszczenie jałówek. Pracownik będzie również odpowiedzialny za prace porządkowe na farmie.

Wymagania:
– doświadczenie przy dojeniu minimum 2 letnie
– język francuski na poziomie podstawowym
– osoba samodzielna, dobrze zarządzająca czasem
– aktualne prawo jazdy kat. B
– posiadanie umiejętności jeżdżenia traktorem

Oferujemy:

– dobre wynagrodzenie
– bezpłatne miejsce zamieszkania na terenie farmy
– pracę na umowę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować poprzez wysłanie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o poufności na adres: nabory3@epser.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 28853567e2faecae

ilość wszystkich wyświetleń: 4364, dzisiaj: 2