PLN51 zł

Francja praca na budowie od zaraz jako murarz, cieśla, zbrojarz Fresnes les Montaubain

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Fresnes les Montaubain
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 08.10.2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Agencja „InterKadra” poszukuje od zaraz doświadczonych budowlańców – murarzy, cieśli, zbrojarzy do podjęcia legalnej pracy we Francji na budowie w rejonie Fresnes les Montaubain.

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik budowlany- murarz, cieśla, zbrojarz
Lokalizacja: Fresnes les Montaubain

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prace murarskie z cegły i pustaków
• lanie betonu
• stawianie ścian z szalunków
• zbrojenia

WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy na budowie
• samodzielność w wykonaniu powierzonych prac
• chęci i zaangażowanie

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• umowa o pracę tymczasową,
•  zakwaterowanie zapewnione i opłacone
• dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
• możliwość pracy w nadgodzinach
• długotrwałą współpracę
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT:
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 510 530/ 731 750 870

ID ogłoszenia: 1725bae00dba1fd8

ilość wszystkich wyświetleń: 602, dzisiaj: 1