€0

Holandia praca fizyczna na wakacje przy pakowaniu żywności Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Best
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 02.07.2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 tygodni

Atrakcyjna, wakacyjna propozycja fizycznej pracy w Holandii przy pakowaniu żywności na terenie miasta Eindhoven. Zatrudnienie w zakładach przetwórstwa mięsnego przy przygotowaniu towarów do wysyłki.

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. ( Certyfikat nr 3171 ) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych (wyroby mięsne )

Miejsce pracy: okolice Eindhoven

OBOWIĄZKI:

– praca przy taśmie produkcyjnej w zakładach przetwórstwa mięsnego,

– przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów,

– kontrola jakości palet do wysyłki

WYMAGANIA:

– osoba młoda, energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków,

– zdolności manualne, zręczność,

– mile widziane prawo jazdy kat. B

– niekaralność,

– w przypadku uczniów/ studentów mile widziana legitymacji ISIC

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,

– wynagrodzenie wg stawek wiekowych,

– cotygodniowe wypłaty,

– zakwaterowanie

– ubezpieczenie

– pomoc w załatwieniu formalności.

Aplikacje proszę kierować na adres:

pollux.poznan@pollux-international.eu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 64655b9db682bc9f

ilość wszystkich wyświetleń: 1344, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Holandia praca fizyczna na wakacje przy pakowaniu żywności Eindhoven”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Pollux
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez Pollux

Ostatnie przedmioty dodane przez Pollux »