€stawka wiekowa

Holandia praca na wakacje 2018 sprzątanie od czerwca bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Szukamy chętnych do pracy w Holandii na wakacje 2018 przy sprzątaniu samolotów i lotniska. Od czerwca zatrudnienie w Amsterdamie dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka wiekowa

Opis stanowiska:

  • jest to praca na sezon wakacyjny polegająca na sprzątaniu wnętrz samolotów oraz terminala na lotnisku
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku i czystości na pokładach oraz uzupełnianie artykułów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (A3/A4)
  • możliwość podjęcia pracy od czerwca do września 2018
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • legalną pracę w Holandii
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • wsparcie konsultantów z Polski
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • szansę na zdobycie certyfikatów i uprawnień
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów i spraw formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

m.donnellan@axell.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-wakacje-2018-sprzatanie-samolotow-i-lotniska-amsterdam-schiphol/

ID ogłoszenia: 7645a135bad2747b