€stawka wiekowa

Holandia praca od zaraz dla Polaków przy kwiatach w szklarni 2014

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Od zaraz szukamy pracowników bez znajomości języka do cięcia kwiatów w szklarni. Fizyczna praca w Holandii dla Polaków z bezpłatnym zakwaterowaniem na okres minimum jednego roku .

Stanowisko: Pracownik do szklarni przy kwiatach
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: stawka wiekowa

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało dbanie o kwiaty: ich nawożenie, podlewanie, doglądanie, przesadzanie sadzonek oraz podcinanie.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– chęć do pracy
– przesłanie CV wypełnionego w języku angielskim
– możliwość szybkiego wyjazdu
– posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
– legalną pracę
– pracę na okres 12 miesięcy
– zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie
– transport do miejsca pracy
– pomoc polskiego koordynatora
– dla chętnych możliwość dłuższej współpracy
– regularne wypłaty

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/praca-od-zaraz-w-szklarni-w-holandii-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 76653122d7e10964

3 komentarze na “Holandia praca od zaraz dla Polaków przy kwiatach w szklarni 2014”

  1. ania na @

    Jestem zainteresowana pracowałam w niemczech już przy kwiatach .mogę wyjechać od zaraz.jestem mój.tel 518429017

  2. ZBIGNIEW PIOTROWSKI na @

    wraz z partenerka jestemy zainteresowani oferta pracy na jeden rok mamy doswiadczenie prawo jazdy uprawnienia na wózki widłowe bardzo dobra sprawnosc fizyczna chec do pracy zadnych nałogów telkont 669-208-802 zibon1@op.pl

  3. mariog55562 na @

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 19 lat prace moge podjąc od zaraz. Posiadam prawo jazdy KAT.B posługuje sie jezykiem angielskim w stopniu dobrym prosze o kontakt : 502 528 019 ; mariog55562@wp.pl