€do ustalenia

Holandia praca sezonowa od zaraz przy zbiorach truskawek bez języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Limburgia

Dam sezonową prace w Holandii (Limburgia) przy zbiorach truskawek uprawianych w szklarni. Aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zbiór truskawek oraz ich segregacja
– pakowanie owoców
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– praca odbywa się w szklarni

Wymagania:
– szybkość, elastyczność, zwinność
– sprawne dłonie
– dobry wzrok
– osoba komunikatywna, otwarta
– pozytywne nastawienie do życia
– mile widziane osoby z doświadczeniem na danym stanowisku
– samodzielność, zdyscyplinowanie
– znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie atutem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy jest mile widziane

Oferujemy:
– pracę sezonową na holenderskich warunkach
– dobrą płacę
– zakwaterowanie
– pomagamy zorganizować transport do Holandii
– wyjazd do pracy od zaraz
– kontakt z polskojęzycznym koordynatorem

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na adres mailowy: ekrutacja@contrain.pl z dopiskiem: TRUSKAWKI.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 190551dba2fb9cf0

9 komentarzy na “Holandia praca sezonowa od zaraz przy zbiorach truskawek bez języka Limburgia”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. AniaSzymon na @

    Witamy. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani wyjazdem do Holandii. Jesteśmy ambitni, odpowiedzialni i nie boimy się ciężkiej pracy. Bardzo prosimy o kontakt pod e-mail szymon.praca.zgierz@o2.pl lub pod nr. tel. 884 040 754

  3. loszek0990 na @

    Witam serdecznie ,
    Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tym o to ogłoszeniem. Posiadam prawo jazdy kat.B. Jesteśmy ambitni , pracowici , odpowiedzialni. Prosimy o jakikolwiek kontakt pod nr. telefonu 787371765 lub pod adresem e-mail : dominik0990@o2.pl

  4. sycu96 na @

    Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Mamy 18-19 lat, jesteśmy rzetelne, pracowite, odpowiedzialne, uczciwe, wytrzymałe. Jedna z nas posiada prawo jazdy kat. B. Jesteśmy gotowe do podjęcia pracy od 20 maja. Prosimy o kontakt:
    E-mail: justyna.syc@wp.pl

    Pozdrawiam

  5. Marysia na @

    Witam. Mam na imię Marysia mam 50 lat posiadam prawo jazdy kat. B , od wielu lat pracuję sezonowo przy zbiorach tryskawek, malin , jabłek, borówki. Jestem sumienna i pracowita od zaraz mogę podjąć pracę. W ubiegłym roku przez okres 7 miesięcy pracowałam we Francji zrywając truskawki, maliny i jabłka. Bardzo zainteresowało mnie to ogłoszenie o pracę. Proszę o kontakt. E-mail patrycja2000-1965@wp.pl

  6. kamil2355 na @

    Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną za wykonywaną pracę. Łatwo przychodzi mi przyswajanie nowych umiejętności.Mam 18 lat.Bardzo proszę o kontakt.
    E-mail: kamil3203@op.pl
    Tel. 791 921 909

  7. sprewelll na @

    Witam ma na imię Michał ma 30 lat zdrowy,lojalny,rzetelny,punktualny,pracowity i chętnie przyjmę tą pracę mój Tel. 48-532-365-195
    E-mail: kwantowy33@wp.pl

  8. Tercz na @

    Witam
    Jestem osobą pracowitą, rzetelną i sumienną. Mam 18 lat i jestem w pełni sprawny fizycznie. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu pracy fizycznej oraz posiadam prawo jazdy kat.B. Jestem bardzo zainteresowany pracą na tym stanowisku.
    Proszę o odpowiedź

    email: chinczyk24842@gmail.com

    tel: 881 736 119

  9. krystofinio1 na @

    Witam. Mam na imię Krystian(20lat) Razem z dziewczyna Aleksandra(18lat) jesteśmy zainteresowani dana oferta pracy. Oboje Posiadamy doświadczenie w zbiorze truskawek. Jesteśmy rzetelni pracowici, punktualni z dużym zapałem do pracy. Proszę o kontakt 609-165-782 E- mail wnukola1@wp.pl. Wyjazd Możliwy od zaraz.