€stawka wiekowa

Holandia praca od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do zatrudnienia w ogrodnictwie. Holandia praca od zaraz w szklarni z Hagi przy kwiatach szklarniowych – ciętych oraz doniczkowych.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Haga, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka wiekowa – od 6,60 do 9,34 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała głównie na uprawie i pielęgnacji chryzantem i kwiatów sezonowych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. sadzenie, plauzowanie oraz pakowanie kwiatów do sprzedaży
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność na okres od 3 do 6 miesięcy
  • możliwość wyjazdu w trybie natychmiastowym
  • motywacja i chęć do pracy
  • brak alergii na kwiaty
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

  • szansę na przedłużenie współpracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • około 38 h tygodniowo z możliwością brania nadgodzin
  • zakwaterowanie w domkach lub pokojach 2-3 osobowych w pełni wyposażonych, oddalonych o 10 km od miasta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 900588933f38c198

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez znajomości języka Haga”

  1. kamil121 na @

    Witam aktualnie przebywam w Holandii jestem osobą samodzielną oraz pracowitą. Potrafie pracować w grubie jak również sam. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na pracy. telefon: 0626773607 email: kamilklimkowski0001@wp.pl