€stawki wiekowe

Holandia praca przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Od zaraz oferujemy pracę w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Rotterdamie przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Pracodawca wymaga doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Nr. referencyjny: M/2014

Zadania:
– praca w szklarni
– pielęgnacja pomidorów
– podcinanie liści, gałązek
– zbiór dojrzałych warzyw
– zajmowanie się opuszczaniem pędów pomidora

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– osoba zdrowa, potrafiąca zaangażować się w wykonywane zadania
– konieczne jest posiadanie doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku
– otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania
– chęć do pracy w szklarni

Oferujemy:
– zatrudnienie od 4 sierpnia
– 38 godzinny tydzień pracy
– legalne zatrudnienie
– możliwość kontaktu z polskimi opiekunami
– zapewniamy miejsce noclegowe płatne 40-68 euro za tydzień (stawki zależne od wieku)
– oferujemy transport do pracy
– wynagrodzenie wypłacane na czas co 7 dni
– stawki wiekowe od 5,55 euro do 9,02 euro za godzinę.

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.praca4u.net/praca-przy-pomidorach-dla-zakerow-z-doswiadczeniem-id235219.html

ID ogłoszenia: 82753daa6507bc44

6 komentarzy na “Holandia praca przy zbiorach pomidorów w szklarni bez języka od zaraz Rotterdam”

  1. pawelpopecki12 na @

    Witam.Razem z 2 kolegami jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.Angielski w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy niezwykle pracowici,posiadamy roczne doświadczenie w pracy za granicą,w ciężkich warunkach. Posiadamy własny samochód.Mamy po 23 lata i gotowośc podjecia pracy od zaraz.Prosimy o kontakt pod numerem tel 515606356/e-mail pawelpopecki12@wp.pl

  2. damian071 na @

    DZIEN DOBRYWRAZZ BRATEM I 3 KOLEGAMI JESTESMY CHETNI PODJAC PRACE OD ZARAZ PRACOWALISMY JUZ W NIEMCZECH NA PODOBNYM STANOWISKU 5 SEZONOW PROSZE O KONTAKT +48507622066

  3. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. grzesiek17pl na @

    Witam Jestem osoba uczciwa sumienna pracowita , niekaralna z duża checia do pracy ciekawa zdobywania nowych doświadczen . Pochodze z gospodarstwa wiec od mlodych lat pracowalem fozycznie . Interesuje mnie wyjazd od zaraz . Prawo jazdy kt B Interesuje mnie wyjazd na dluszy okres.
    Telefon – 797350002
    E-mail- grzesiek17pl@wp.pl

  5. przemek12 na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 19 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    nr.tel.514429130
    e-mail walec20@vp.pl

  6. aqua1111 na @

    spore doświadzenie 730344681