€tygodniowe

Holandia praca przy zbiorach w szklarni z pomidorami od zaraz De Lier 2021

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: De Lier
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 3 miesiące

Aktualna od zaraz, sezonowa praca w Holandii przy zbiorach i uprawie pomidorów. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie De Lier 2021. Mile widziane doświadczenie.

Pracownik szklarni – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK szklarni z pomidorami – praca w okolicach De Lier

Zakres obowiązków:
– zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych
– podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie !!
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego
– mile widziane prawo jazdy

Warunki:

– atrakcyjna stawka godzinowa
– extra płatne nadgodziny
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem SZKLARNIA Z POMIDORAMI – oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 5456046340cef184

ilość wszystkich wyświetleń: 510, dzisiaj: 1