€do ustalenia

Holandia praca sezonowa zbiory warzyw bez znajomości języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Brak

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw w szklarni. Zatrudnienie z Eindhoven bez znajomości języka niemieckiego przy pielęgnacji pomidorów.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań zatrudnionego należy pielęgnowanie warzyw oraz zbiór dojrzałych pomidorów. Praca odbywa się w szklarni.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– chęć wjazdu do Holandii na dłuższy okres
– angielski na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dobre zdrowie
– odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie
– pracodawca oferuje ubezpieczenie
– szkolenia wdrażające
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Rejestrować się można za pomocą strony: [ogłoszenie wygasło] bądź poprzez maila wysyłając swoje CV na:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 41548c1b4fa492d

2 komentarze na “Holandia praca sezonowa zbiory warzyw bez znajomości języka Eindhoven”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Magda92 na @

    Witam!
    Ja i mój chłopak bylibyśmy bardzo chętni na podjęcie Państwa oferty pracy na czas od początku sierpnia do końca września. Mam 23 lata, chłopak – 22. Oboje jesteśmy studentami: chłopak obecnie jest na drugim roku studiów licencjackich, ja natomiast na pierwszym roku studiów magisterskich. Chłopak ukończył technikum o profilu architektury krajobrazu, ja natomiast ukończyłam liceum o profilu biologiczno – geograficznym. W okresie wakacyjnym wielokrotnie zbierałam truskawki, natomiast chłopak ma doświadczenie w zbiorze śliwek. Oboje jesteśmy bardzo ambitni, systematyczni oraz z ogromnym zaangażowaniem wypełniamy powierzone nam zadania. Jesteśmy sprawni fizycznie i pełni energii.Nie mamy najmniejszych problemów z nawiązywaniem kontaktów interpersonalnych. Ponadto posiadamy bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, ja znam również język niemiecki na poziomie podstawowym. Chłopak posiada prawo jazdy na samochód osobowy oraz ma ukończony kurs obsługi wózków widłowych. Interesuje nas praca w terminie od sierpnia do września, ponieważ w lipcu mamy jeszcze zajęcia na uczelni.
    Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty.
    Kontakt:
    tel.: + 48697564849 lub +48691359088
    e-mail: madziulkaa9999@interia.eu lub michal_12.93@o2.pl
    Pozdrawiamy!