€9.96 brutto

Holandia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory jabłek i gruszek od zaraz, Steenbergen

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Okolice Steenbergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na długi okres

Od zaraz atrakcyjna propozycja sezonowej pracy w Holandii na terenie Steenbergen przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego także jest możliwe.

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685
PRACA PRZY ZBIORZE JABŁEK I GRUSZEK / BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Branża:

Rolnictwo
Stawka:

I zmiana: 9.96 EUR / brutto

Zakwat./tydz.:

105.00 EUR

Ubezp./tydz.:

22.00 EUR

Rodzaj umowy:

holenderska

System wypłat:

tygodniowy

Transport (dzienna opłata):

4.00 EUR

Lokalizacja:

Okolice Steenbergen, Holandia

Telefon:

532161070
660008637
735917070

Opis stanowiska:
praca w sadzie przy zbiorze jabłek i grudzek w systemie godzinnym, nie akordowym.

Gwarantujemy:
– legalne zatrudnienie,

– zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

– dużą liczbę godzin pracy,

– dojazd do pracy.

Wymagania:
– motywacja do pracy,

– mile widziane prawo jazdy.
Oferta na stronię:https://kands.eu/offers/view?id=107 CV można wysłać na adres job@kands.eu.

ID ogłoszenia: 7155d4d5286d3d4e