€9,07 brutto

Holandia praca sezonowa dla kobiet w szklarni przy zbiorze pomidorów, na stałe

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Wellerlooi
  • Zakwaterowanie: Brak

Praca w Holandii dla kobiet polegająca na zbiorze, sortowaniu i pakowaniu pomidorów w szklarni. Poszukujemy pracowników, którzy są w stanie wyjechać za granicę na dłuższy okres. Znajomość języka na poziomie pozwalającym bez problemu porozumieć się z pracodawcą.

Stanowisko: pracownik fizyczny do zrywania pomidorów
Lokalizacja: Holandia, Wellerlooi
Wynagrodzenie: 9,07 € brutto

Zadania:
– praca fizyczna przy zbieraniu pomidorów w szklarni
– sortowanie i następnie pakowanie pomidorów

Wymagania:
– najchętniej z doświadczeniem przy pielęgnacji pomidorów
– osoba zdrowa i sprawna fizycznie
– motywacja i wytrwałość do ciężkiej pracy
– język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
– mile widziane Panie
– dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
– legalną pracę w Holandii
– programy lojalnościowe i bonusowe
– specjalne szkolenia dla brygadzistów

Aplikacja:
Za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 71452f39ffbc2396

2 komentarze na “Holandia praca sezonowa dla kobiet w szklarni przy zbiorze pomidorów, na stałe”

  1. grazyna na @

    Jestem zainteresowana oferta pracy. Gotowość moja od zaraz na dłóższy okres moj numer 501590039

  2. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam