€9,08 euro za godz. brutto

Holandia praca sezonowa w Venlo zbiory warzyw w szklarni bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo

Szukamy pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Venlo przy zbiorach ogórków w szklarni. Zatrudnienie bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,08 euro za godz. brutto

Zadania:
– praca w szklarni
– pielęgnacja ogórków i innych warzyw (podlewanie, przycinanie, przesadzanie)
– zbiór dojrzałych warzyw
– wkładanie zbioru do skrzynek

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach konieczne
– mile widziany przyjazd własnym autem
– dobra sprawność manualna
– osoba potrafiąca szybko dostosować się do nowych warunków pracy
– samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:
– legalną pracę sezonową
– dobre wynagrodzenie
– podpisanie umowy na holenderskich warunkach
– zatrudnienie w międzynarodowym zespole
– możliwość podjęcia stałej współpracy
– szkolenia pracownicze
– programy lojalnościowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-ogorki-venlo,oferta,3617842

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-zbiorach-ogorkow-w-szklarni-venlo/

ID ogłoszenia: 975451621c1534d

4 komentarze na “Holandia praca sezonowa w Venlo zbiory warzyw w szklarni bez języka”

  1. Nietoperz1 na @

    Witam!
    Jestem zainteresowany państwa ofertą!
    Mój telefon 690938122 email mar.hetnal@gmail.com
    Pozdrawiam!
    Marcin Hetnał

  2. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. pino_nero na @

    Witam,

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam doświadczenie w pracach polowych w gospodarstwie rolnym i w pracach fizycznych.

    tel. 503620399
    e-mail: solinfo@interia.pl

  4. wiktor2509 na @

    Witam. Dwoje studentów kobieta i mężczyzna w wieku 20 lat, chętnie podejmą pracę. Jesteśmy sumienni, pracowici oraz szybko sie uczymy. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o kontakt: 731-091-641
    e-mail: lfs@vp.pl