€stawki wiekowe

Holandia praca w ogrodnictwie od zaraz bez znajomości języka Blejswik pielęgnacja drzewek

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Blejswik
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Holandia praca w ogrodnictwie przy pielęgnacji drzewek egzotycznych, bez znajomości języka. Przyjmujemy osoby do szklarni z Blejswik. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie wypłacane co tydzień oraz legalną i stabilną umowę.

Stanowisko: ogrodnik.

Miejsce zatrudnienia: Blejswik, Holandia.

Stawka godzinowa: według stawek wiekowych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania związane z pielęgnacją drzewek egzotycznych;
  • praca odbywa się w szklarni;
  • konkretne czynności będą zlecane przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość i chęć zatrudnienia na dłuższy czas;
  • doświadczenie w pielęgnacji roślin doniczkowych;
  • posiadanie kwatery w niedalekiej okolicy szklarni;
  • możliwość samodzielnych dojazdów do pracy;
  • rzetelne podejście do zadań;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • uczciwość.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • stałą pracę;
  • przyjazne warunki pracy.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania CV pod podany poniżej adres mailowy. Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie przesyłamy odpowiedzi odmownych, ze względu na duże zainteresowanie ogłoszeniami.

Kontakt: praca@veldwerkuitzendbureau.nl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Egzotyczne”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-ogrodnictwo-bez-znajomosci-jezyka-bleiswijk-pielegnacja-drzewek-egoztycznych/

ID ogłoszenia: 511572d97812f30e

2 komentarze na “Holandia praca w ogrodnictwie od zaraz bez znajomości języka Blejswik pielęgnacja drzewek”

  1. Andrzej_K_ na @

    Witam, jestem zainteresowany ofertą tej pracy.Nie boję się żadnej pracy. Proszę o kontakt:
    e-mail : oikodomos2@amorki.pl
    tel. :796 278 177

  2. Robert Radecki na @

    Witam,jestem zainteresowany ofertą,jestem osobą sumienną,energiczną,bez nałogów,posiadam doświadczenie w pracy w ogrodnictwie.
    Tel: 600 397 883
    E-mail: roberto525@wp.pl
    Pozdrawiam.