€do ustalenia

Holandia praca w ogrodnictwie przy pielęgnacji papryki Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam
  • Zakwaterowanie: Brak

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy pielęgnacji papryki podłużnej uprawianej w szklarni. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Rotterdamu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– odpowiednie pielęgnowanie papryki oraz jej ścinanie
– zbieranie warzyw

Wymagania:
– osoby posiadające doświadczenie w danej dziedzinie są mile widziane
– należy znać język angielski na poziomie komunikatywnym bądź do wyboru holenderski
– zalezienie na własną rękę zakwaterowania
– przejazdy do pracy
– możliwość podjęcia pracy na dłużej
– dobre zdrowie
– przyjazne nastawienie
– osoba energiczna, żywotna

Oferujemy:
– wynagrodzenie holenderskie wypłacane co tydzień
– dobrze płatną pracę na dłużej
– wsparcie polskich opiekunów
– zdobycie nowego doświadczenia
– zapoznanie z pracownikami
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowychna adres mailowy: marta@veldwerkuitzendbureau.nl z tematem: PAPRYKA

Źródło:

ID ogłoszenia: 68756b912c7070b4

1 odpowiedź na “Holandia praca w ogrodnictwie przy pielęgnacji papryki Rotterdam”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam