€1500

Holandia praca w szklarni przy papryce od zaraz, Zwaag 2019

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Zwaag
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.07
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Opublikowany: 26 lipca 2019 01:58
  • Wygasa: 36 dni, 22 godzin

Agencja rekrutacyjna dla klienta ze Zwaag poszukuje kandydatów do podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy papryce. Zatrudnienie w szklarni m.in. przy ścinaniu warzyw.

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii na stanowisku:
Pracownik szklarniowy – papryka

Miejsce pracy: Holandia
(okolice zwaag)
Zakres obowiązków:
– Praca w szklarni
– ścinka paryki
– Sortowanie
– Inne prace pomocnicze

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy w szkalrni z papryką
– Dyspozycyjność do pozostania w Holandii przez dłuższy czas
– Motywacja i sprawność fizyczna
– Dobry stan zdrowia

Oferujemy:
– Pracę stałą i/lub tymczasową
– Możliwość zakwaterowania na firmowych mieszkaniach/hotelu
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Dojazd do miejsca pracy
– Kontrakt na warunkach holenderskich
– tygodniowy system wynagrodzeń
– Opieka polskojęzycznego koordynatora
– Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

ID ogłoszenia: 495d394f0ddb4d3

ilość wszystkich wyświetleń: 102, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane