€9,08 euro/h brutto

Holandia praca w szklarni przy zbiorach ogórków bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Hodowca ogórków z Venlo zatrudni osoby do pracy w Holandii. Oferta przy zbiorach warzyw w szklarni bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres 4 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,08 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za pielęgnację ogórków, ich zbiór, sortowanie i pakowanie do specjalnie przygotowanych skrzynek. Praca dobywać się będzie w szklarni.

Wymagania:
– znajomość języka urzędowego będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie w pracy szklarniowej mile widziane
– posiadanie prawa jazdy kat.B jest pożądane
– możliwość wyjazdu na 4 miesiące
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do wyznaczanych zadań

Oferujemy:
– konkurencyjną stawkę godzinową
– legalne zatrudnienie na podstawie CAO
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– zapewniamy 38 godzinny tydzień pracy
– zakwaterowanie w cenie 76 euro/tydz.
– ubezpieczenie odpłatne 21,50 euro za tydzień
– codzienny bezpłatny transport do pracy z miejsca zakwaterowania
– pomoc przy wypełnianiu formalności
-możliwość wyjazdu zorganizowanego z Polski do Holandii

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania wysyłając zgłoszenie na maila: cosmoworker.359404@poczta.startpraca.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 15253d01ae0d6857

6 komentarzy na “Holandia praca w szklarni przy zbiorach ogórków bez znajomości języka Venlo”

  1. Alicja1991 na @

    Witam. Jestesmy z partnerem zainteresowani państwa oferta odnosnie pracy.
    Posiadamy doświadczenie przy zbiorach. Pracowaliśmy w Anglii i we Francji. Ja mam lat 23 , partner 27 , jesteśmy z Poznania, obydwoje mówimy po Angielsku w stopniu komunikatywnym. Szukamy pracy sezonowej, jesteśmy gotowi na wyjazd. Prosimy i liczymy na odpowiedz . Pozdrawiamy 🙂 Nasz mail : Anonimowymuzyk1991@wp.pl

  2. czarny_12355 na @

    witam Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.mam 32 lata silny fizycznie i psychicznie. tel 793568973 email mariuszczarny@vip.onet.pl POZDRAWIAM

  3. pawelpopecki12 na @

    Witam.Razem z 2 kolegami jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.Angielski w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy niezwykle pracowici,posiadamy roczne doświadczenie w pracy za granicą,w ciężkich warunkach. Posiadamy własny samochód.Mamy po 23 lata i gotowośc podjecia pracy od zaraz.Prosimy o kontakt pod numerem tel 515606356/e-mail pawelpopecki12@wp.pl

  4.   na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. SzczurzastyZwyrol na @

    Witam,
    – 2 mężczyzn po tegorocznej
    – kondycja: dobra
    – język angielski: bardzo dobry
    – prawo jazdy: jedna osoba, kategoria B
    – doświadczenie w pracy fizycznej i w pracy w małej działkowej szklarni
    – możliwość wyjazdu od teraz do końca września.

    Telefon:730841643
    Email: janfishergg@gmail.com

  6. 888elizabeth888 na @

    Witam,jestem zainteresowana Panstwa oferta.Prosze o kontakt elizabet035@interia.pl lub tel 515995064