£7,50/h brutto

Hotelarstwo ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu jako pokojówka od zaraz Norfolk

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Norfolk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w hotelu z Norfolk na stanowisku pokojówki. Hotelarstwo – atrakcyjna praca w Anglii przy sprzątaniu pokojów przeznaczonych dla gości.

Stanowisko: pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Norfolk, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w hotelu będzie polegała na sprzątaniu oraz przygotowywaniu pokojów dla gości hotelowych
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy wydawaniu posiłków oraz porządkowanie sali
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia w Anglii
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • doświadczenie zdobyte w restauracji lub hotelu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Anglii na dłużej
  • dobre zarobki
  • darmowe miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

sebastian@cestaffing.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/hotelarstwo-od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-na-stanowisku-pokojowki-norfolk/

ID ogłoszenia: 4255a7f21bc89689

ilość wszystkich wyświetleń: 2123, dzisiaj: 2