€1,300.00

Komisjoner Niemcy praca od zaraz na magazynie bez języka Koblencja 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Koblenz
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 9 miesięcy

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla komisjonerów. Zatrudnienie 2019 od zaraz bez znajomości języka na magazynie w rejonie Koblencji przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu towaru do wysyłki.

KOMISJONER, magazynier, pracownik magazynowy, Koblenz – Niemcy

Obowiązki:
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
zbieranie zamówień przy pomocy wózka widłowego z monitorem
Wymagania:
doświadczenie (mile widziane)
własny samochód (mile widziane)
uprawnienia (mile widziane)
punktualność
rzetelność
samodzielność
odpowiedzialny stosunek do pracy

Oferujemy:
legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (pełny etat) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
umowa o pracę dwujęzyczna – wiesz, co podpisujesz
wynagrodzenie godzinowe 9,79 brutto
200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu w celu dojazdu do pracy.
premie za polecenie nowego pracownika 40€
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
możliwość firmowego zakwaterowania
nasze kwatery znajdują się w odległości 15 od miejsca pracy. Mieszkając na naszych kwaterach otrzymują Państwo meldunek
możliwość awansu pionowego
Zapraszam do kontaktu!

dominika.rekrutacjaa@gmail.com

ID ogłoszenia: 475cfe39d7aadf4

ilość wszystkich wyświetleń: 507, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez dominikapraca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez dominikapraca »