€10 na godz.

Leśnictwo bez znajomości języka sezonowa praca w Szwecji od zaraz Helsingborg 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 30 - 180 dni

Pracodawca z Helsingborg szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka w leśnictwie przy cięciu i uprawie drzew. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśny.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 10 Eur na godz., a prowadzący 12 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy cięciu oraz uprawie drzew;
  • zadaniem będzie także utrzymanie lasu, a także wykonywanie dodatkowych zadań, które będą przydzielane pracownikowi w zależności od umiejętności.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • posiadanie doświadczenia przy pracach leśnych;
  • dokładne i wykonywanie zadań;
  • wysoka jakość pracy;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • transport do/z pracy;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Oferty ze zgłoszeniami można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-lesny-helsingborg-szwecja,oferta,7528155

ID ogłoszenia: 5905ef0d8b3529af