DKK65-69/h brutto

Leśnictwo od czerwca dam pracę w Danii bez znajomości języka Boeslunde

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Boeslunde
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Możliwość zatrudnienia w szkółce leśnej z Boeslunde przy choinkach. Praca Dania od czerwca w leśnictwie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik szkółki leśnej

Miejsce zatrudnienia: Boeslunde

Termin rozpoczęcia: od czerwca 2017

Wynagrodzenie: od 65 do 69 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w szkółce leśnej
  • zadaniem pracownika będzie pielęgnowanie sadzonek, przycinanie oraz formowanie choinek

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie prawa jazdy kat.B oraz własnego auta
  • możliwość zabrania ubrań roboczych

Oferujemy:

  • zapewnione przez pracodawcę rękawice
  • dodatki urlopowe
  • pracę w stałych godzinach 7.30-17
  • możliwość pracy także w soboty
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na okres 5-6 tygodni oraz szansa na ponowne zatrudnienie od września

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 49591219b692a60