NOKdo uzgodnienia

Leśnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy choinkach Trondheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Trondheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Leśnictwo – oferta fizycznej pracy w Norwegii przy choinkach. Zatrudnienie od zaraz w Trondheim dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik w leśnictwie

Miejsce pracy: Trondheim

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ścinanie choinek, następnie pakowanie oraz załadunek
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała prace pielęgnacyjne i porządkowe

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • mile widziane osoby ze statusem studenta
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • co najmniej 40 godzin pracy w tygodniu
  • zatrudnienie w Norwegii możliwe od zaraz do połowy grudnia 2017
  • darmowe zamieszkanie na miejscu
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

norwayexpress@mail-me.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-w-lesnictwie-przy-choinkach-od-zaraz-trondheim-2017/

ID ogłoszenia: 85859d022e71fc34

1 odpowiedź na “Leśnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy choinkach Trondheim”

  1. Leszek20000 na @

    W związku z mieszczonym przez Państwa ogłszeniem w internecie ,pragnę zgłosić swoją kandydaturę do pracy przy choinkach. Z poważaniem Marek Banaszkiewicz. tel.510-716-428 jarban2121@interia.pl