NOKdo ustalenia

Leśnictwo, ogłoszenie pracy w Norwegii wakacje 2017 Tromsø bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Tromsø
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Praca Norwegia w leśnictwie na wakacje 2017 dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w okolicach Tromsø przy ścinaniu drzew z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik leśny

Lokalizacja: Tromsø, Norwegia

Termin rozpoczęcia: wakacje 2017

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w leśnictwie będzie polegała na porządkowaniu powierzchni pod liniami wysokiego napięcia
  • zadaniem pracownika będzie wycinanie drzew oraz oczyszczanie terenu

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Norwegii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • uprawnienia do obsługi pił spalinowych
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę ze świadczeniami
  • płatne miejsce do zamieszkania
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

cv@jobforce.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-na-wakacje-w-lesnictwie-tromso-2017/

ID ogłoszenia: 1005893d7425760a