€15 euro

Murarz – oferta pracy we Francji na budowie od zaraz, Agen 2021

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Agen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 11.01.2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Agencja rekrutacyjna poszukuje wykwalifikowanych murzy gotowych od zaraz do rozpoczęcia pracy we Francji na budowie. Zatrudnienie w Agen bez znajomości języka francuskiego.

Jobest Services to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 2285, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: : Murarz

Miejsce pracy: Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

– wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itd.

-układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów ,szalowanie i zbrojenie ,wylewanie betonu

WYMAGANIA :

– minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności

– znajomość rysunku technicznego

– umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 15,00 euro /h brutto

-darmowe zakwaterowanie

-możliwość pobierania zaliczek

-długofalową współpracę

-pomoc przy organizacji wyjazdu

-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny :

881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 5905fec63f8bfca3

ilość wszystkich wyświetleń: 564, dzisiaj: 1