Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

$do ustalenia

Niemcy oferty pracy wakacyjnej dla studentów w rolnictwie sprzątaniu 2014

 • Kraj: Niemcy
 • Region lub miasto: Niemcy
 • Opublikowany:
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy oferty pracy wakacyjnej dla studentów w rolnictwie sprzątaniu 2014

Opis

Oferty pracy sezonowej dla studentów w Niemczech na wakacje 2014. Dostępne zajęcia w różnych branżach przy sprzątaniu, rolnictwie w gastronomii, przemyśle, hotelarstwie. Wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Miejsce pracy: Niemcy
Zarobki: do ustalenia
Zadania: do obowiązków zatrudnionych osób należeć będą głównie proste prace pomocnicze.

Od kandydatów oczekujemy:
– Posługiwania się językiem niemieckim lub angielskim w stopniu komunikatywnym
– gotowości do wyjazdu do pracy na okres 2 miesięcy
– znajdowania się w przedziale wiekowym 15-35 lat

Oferujemy:
– sezonową pracę na wakacje
– możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego
– możliwość zatrudnienia bez doświadczenia

Źródło
http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-wakacje-2014-dla-studentow-rolnictwo-sprzatanie/

ID ogłoszenia: 53052ddb278ad1ad

   

ilość wszystkich wyświetleń: 16303, dzisiaj: 1

  

37 komentarzy na “Niemcy oferty pracy wakacyjnej dla studentów w rolnictwie sprzątaniu 2014”

 1. werronika na @

  Witam serdecznie,
  Wraz z narzeczonym poszukuję pracy w Niemczech na okres wakacyjny lipiec, sierpień, wrzesień, mamy po 22 lata. Mieszkamy w województwie małopolskim, oboje posiadamy status studenta.
  Doświadczenie: Weronika:
  – praca 3 lata pod rząd w wakacje na stanowisku recepcjonistki w Schronisku Górskim.
  – praca w kuchni jako pomoc kuchenna i kelnerka
  – praca w międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC jako koordynator ds. logistyki i komunikacji oraz 3 miesiące na stanowisku wiceprezydenta do spraw praktyk biznesowych wymiany przychodzącej (do moich obowiązków należało pozyskanie miejsca pracy dla studentów zza granicy, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim z kandydatami poprzez komunikator skype, oraz załatwianie wszelkich formalności w Polsce – numer NIP, ubezpieczenie zdrowotne, umowa o pracę, pomoc w znalezieniu mieszkania)
  DOŚWIADCZENIE Mateusz:
  – wakacyjna praca jako pomocnik budowlany w Polsce
  – wakacyjna praca jako pomocnik budowlany w Stanach Zjednoczonych
  – wakacyjna praca jako pomocnik kuchenny w Stanach Zjednoczonych
  – praca w międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC jako lider projektu The Heart Of Art który zajmował się zorganizowaniem warsztatów kulturalno- językowych w placówkach opiekuńczych prowadzonych przez studentów z zagranicy m.in z Ukrainy, Sudanu, Brazylii.
  Poszukujemy pracy fizycznej, jako pomoc kuchenna, przy taśmie produkcyjnej, przy wykładaniu towaru, jako sprzątaczka lub bagażowy itp.
  Język nie jest dla nas barierą.
  Mieliśmy kontakt bezpośredni z językiem angielskim w trakcie pracy w organizacji studenckiej.
  W razie potrzeby wyślemy profesjonalne CV oraz list motywacyjny, również w języku angielskim.
  mój email: w.wiercioch1@gmail.com

 2. damieenn na @

  Kilku młodych chłopaków gotowych do podjęcia się tej pracy, dobra sprawność fizyczna uczniowie klasy sportowej, język angielski co najmniej w stopniu komunikatywnym.

 3. prognoza121 na @

  jestem zainteresowany tą ofertą mój email: prognoza@vp.pl

 4. Jumperksyniu na @

  Bardzo chętnie podjąłbym się pracy . Mieszkam w gospodarstwie rolnym więc mam trochę doświadczenia . Mój mail : krzysztof.szczepanik5@wp.pl

 5. missbluedreamer na @

  Uczniowie w wieku 18 lat, z chęcią podjęliby się tej pracy.
  Kontakt: beetredrose@gmail.com

 6. Saraa na @

  Witam.Jestem zainteresowana podjęciem tej pracy. Mam 19 lat. Język angielski, włoski znam w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt saraxx8@gmail.com

 7. studentki3 na @

  Witamy. Jestesmy 3 matyrzystkami, konczacymi za 2 miesiace szkole. chetnie podejmiemy sie ciezkiej pracy, prosimy o kontakt:
  e-mail: katarzynarogowska@vip.onet.pl
  tel: 726827690

 8. karo na @

  Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Obecnie mamy 22 lata, od 16 roku życia dorabiamy corocznie w wakacje pracując w pensjonatach w okolicy Zakopanego, zatem ciężka praca nie jest nam obca- co do prac w zakresie hotelarstwa, czy sprzątania.
  e-mail: kanisia240992@interia.pl
  tel: 787 163 924

 9. Paulina93 na @

  Witam!Wraz z chłopakiem poszukujemy pracy sezonowej na okres od lipca do września.Jestesmy młodymi studentami (ja mam 21 lat a on 20) i byli byśmy zainteresowani Panśtwa ofertą..
  mój mail:paulinawendorff@wp.pl
  tel.:669756304

 10. Michalina93 na @

  Dzień dobry, wraz z moją siostrą jesteśmy zainteresowane pracą sezonową.Wiek: 21 i 23 lata. Jesteśmy pracowite, sumienne, uczciwe o czym mamy nadzieję, że się Państwo przekonacie. Język angielski mamy opanowany w stopniu komunikatywnym, natomiast j. niemiecki w stopniu podstawowym. Wcześniej miałyśmy okazję pracować w Holandii, obecnie mamy tylko dorywcze prace ze względu na prowadzenie studiów dziennych ,co się z tym wiąże- brak czasu. Pracę mogłybyśmy zacząć pod koniec czerwca , a początek lipca przez trzy miesiące.
  Mój e-mail: michaska9301@poczta.onet.pl
  tel. 693 565 152

 11. Wojtek_Bartek na @

  Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem tej pracy na miesiąc Lipiec oraz Sierpień. Mamy po 19 lat, kolega ma prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód, którym moglibyśmy dotrzeć do państwa. Jesteśmy zmotywowani do pracy, wolni od nałogów, pracujemy solidnie i nie stwarzamy problemów pracodawcą ani pracownikom. Język Niemiecki na poziomie podstawowym oraz j. Angielski na poziomie komunikatywnym. Prosimy o kontakt:
  vojowniczek122@gmail.com
  884 001 957 lub 788 105 669

 12. Szymon na @

  Witam, wraz z kolegą (oboje 19 lat) jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy osobami niezależnymi, które szukają ciekawej pracy. Ta na taką wygląda.
  Sprawni fizycznie, wysportowani – lepszych kandydatów nie ma. Ciężka praca nie jest nam obca, co roku podejmowaliśmy przeróżne prace, poczynając od zbiórki owoców, przez sprzątanie, do pracy na magazynie.

  tel. 665 457 187

 13. Herbatnik7 na @

  Witam, jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani państwa ofertą, spełniamy wszystkie wymagania. Proszę o kontakt
  daniel.wludzik@gmail.com

 14. kasia91 na @

  Witam. Jestem zainteresowana podjęciem pracy w okresie lipiec-wrzesień. Jestem studentką i mam 23 lata. Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym, angielski podstawowym. Proszę o kontakt: kaskra1991@wp.pl

 15. alicjawegner na @

  Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Obie mamy ukończone 18-lat , jetseśmy uczciwe i pracowite. Prosze o kontakt na adres mailowy : alawegner@tlen.pl .

 16. kubi1000 na @

  Witam,
  Jestem 20-letnim studentem, spełniam wszystkie wymagania podane w ogłoszenu. Zależy mi na pracy w okresie wakacyjnym, tj. lipiec-sierpień. Proszę o kontakt: michalkubiszewski94@gmail.com.

 17. bykrolik na @

  Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowany państwa oferta . Jest nas dwóch mamy po 19 lat i nasza kondycja fizyczna jest świetna. Posiadamy znajomość średnią języka niemieckiego i angielskiego oraz prawo jazdy. Proszę o kontakt na adres e-mail : bykrolik@gmail.com Więcej informacji o nas na priv.

 18. martamary na @

  Witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy. Mamy 19 lat, język angielski znamy na dobrym poziomie, jesteśmy otwarte i pracowite, wolne od nałogów i umiejące pracować w zespole. Zależy nam na pracy w okresie czerwca i lipca. Prosimy o kontakt na adres: mstafa@o2.pl

 19. gochaaa775 na @

  Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam 24 lata, wcześniej pracowałam przy zbiorach winogron we Włoszech. Jestem osobą pracowitą, energiczną i kontaktową. Szybko się uczę. Pracę mogłabym podjąć od lipca do końca września. Znajomość języka angielskiego bardzo dobra, niemiecki słabo. Proszę o kontakt na adres: gochaaa775@gmail.com

 20. gust na @

  Witam,
  jestem gotowa żeby wyjechać w lipcu i zostać w pracy nawet do końca września. Jestem 22-letnią studentką, chętną do pracy. Nie wybrzydzam – co trzeba będzie robić, to zrobię. Opanowałam język angielski na poziomie C1 więc z komunikacją nie powinnam mieć problemów, dodatkowo rozumiem język niemiecki, z mową troszkę gorzej.
  Proszę o kontakt na adres mailowy cara291292@wp.pl lub a.kierczak@gazeta.pl

 21. patrycja094 na @

  Witam. Jestem studentką i spełniam wymagania email patrycja094@poczta.onet.pl

 22. xters na @

  Witam! Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą. Mam 22 lata , znam język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym, ambitny pracowity, sumienny żadna praca nie stanowi dla mnie problemu. Jestem aktywny fizycznie i w bardzo dobrej kondycji bez nałogow gotowy na wyjazd od zaraz. Prosze o kontakt na numer 889862029 lub adres xters@interia.pl

  Pozdrawiam serdecznie!

 23. kubarugby na @

  Witam!

  Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Mamy 20/21 lat, Jesteśmy studentami i wraz z końcem czerwca kończy się nasz rok akademicki. W związku z tym chcielibyśmy podjąć prace w okresie lipiec-sierpień.Cechuje nas:punktualność,pracowitość ,zaangażowanie i chęć do pracy.
  Prosimy o kontakt mailowy:paulinawendorff@wp.pl bądz na nr tel.669756304/604669784

 24. dodo95ck@onet.pl na @

  Witam,
  wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy.
  Co możemy powiedzieć o sobie ? na pewno to, że jesteśmy niezwykle pracowici, sumienni i uczciwi. Tworzymy bardzo zgrany duet i umiemy poradzić sobie w trudnych warunkach. Już nie jednokrotnie mięliśmy przyjemność pracy dorywczo. Jesteśmy energiczni, kontaktowi i pozytywnie nastawieni do życia. Podejmiemy się pracy nawet od końca maja do sierpnia. Oczywiście bez nałogów. Język angielski znany na co najmniej komunikacyjnym poziomie. Hubert lat 19, Ola lat 18.
  Proszę o kontakt na numer telefonu: 516 155 991 lub adres: dodo95ck@onet.pl.
  Pozdrawiamy serdecznie ! 🙂

 25. kamila.kutkowska@onet.pl na @

  Witam, chetnie podejme sie pracy sezonowej. Jestem 22-letnia studentka filologii angielskiej. Posluguje sie biegle jezykiem angielskim. Jestem pracowita i sumienna. Prosze o kontakt pod nr tel 694 570 936 badz e-mail: kamila.kutkowska@onet.pl

 26. Aleksandra na @

  Witam, jestem 19 letnią studentką.

  Doświadczenie:
  Lipiec 2012 Sprzedawca – Egga
  Od czerwca 2013 Hostessa – IQ Marketing, Sales Up, Cursor, ASM Group
  Od czerwca 2013 Kelnerka – Hotel Hilton, Metropol Hotel, Windsor Hotel

  Dodatkowe informacje
  Języki obce
  Angielski: średnio zaawansowany (B2)
  Francuski: podstawowy (A1)

  Znajomość:
  Microsoft Office: Excel, Word, Power Point
  Kursy:
  Podstawowy kurs pierwszej pomocy – Polski Czerwony Krzyż
  Kurs kelnerski
  Inne:
  Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  Prawo jazdy (kategoria B)
  Szkolenie BHP

 27. darthmax na @

  Witam

  Jesteśmy trójką młodych ludzi (dwóch mężczyzn i kobieta). Mamy po 19 lat, znamy język angielski na poziomie zaawansowanym i francuski na podstawowym. Mamy doświadczenie w pracy ze zwierzętami i w ogrodzie. Ambitni, pracowici, sumienni, uczciwi, gotowi podjąć wyzwania. Wszyscy aktywni fizycznie i w dobrej kondycji.

  Wyjazd możliwy od końca lipca do końca września.

  Proszę o kontakt:
  660 279 608
  kardas7@gmail.com

 28. owocowa17 na @

  Witam!
  Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ukończyliśmy szkołę średnią. Chcielibyśmy dostać pracę za granicą na okres od lipca do września tego roku. Mieszkamy na wsi i wiemy co to ciężka praca. Pracowaliśmy w pracach sezonowych tj. zbieranie truskawek, wiśni, porzeczek, jabłek. Praca fizyczna nie sprawia nam problemu, gdyż z chęcią wykonujemy każde powierzone nam zadanie oraz jesteśmy ambitni i wytrwali. Liczymy na odczytanie naszej wiadomości i o jak najszybszą odpowiedź.

  http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/368163

  Pozdrawiamy!

 29. Iryna22 na @

  Witam, jestesmy bardzo zainteresowani ofertą . Jesteśmy 3 studentkami w wieku 19/22 lata. Poslugujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Mamy doświadczenie w zbieraniu warzyw i owoców i nie boimy się pracy fizycznej. Również jesteśmy odpowiedzialni i sumienni. Bardzo proszę o kontakt mailowy hrynyk17@gmail.com

 30. siwy96 na @

  witam. razem z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mam 18 a kolega 19 lat. Posiadamy doświadczenie w rolnictwie.
  e-mail siwy960@op.pl
  tel. 731595614

 31. asiulka0013 na @

  Dzień dobry

  Jesteśmy chętni we 4 osoby(dwie pary). Najlepiej na okres lipiec-sierpień. Jedna osoba z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, i wszyscy znają język angielski. Jesteśmy studentami i chcielibyśmy wyjechać na wakacje zarobić na dalszą naukę.

  Prosimy o kontakt: 514995214
  Pozdrawiam

 32. barbara na @

  Witam
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Posługuje się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym praktycznie na codzień. Jestem studentką, mam 23 lata.
  Proszę o kontakt: katala_91@o2.pl

 33. Weronika1229 na @

  Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem studentką, osobą sumienną, uczciwą i pracowitą. Mogłabym podjąć tę pracę w okresie lipiec-sierpień. Mój adres e-mail: wandebur@interia.pl. Proszę o kontakt.

 34. Fraktal na @

  Jesteśmy trójką przyjaciół i jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy sprawni i energiczni. Znamy język angielski. Proszę o kontakt na adres: karol373@gmail.com

 35. Reksio na @

  Witam,
  Jestem zainteresowany ofertą pracy. Nazywam się Paweł, mam lat 20. Mogę zacząć od zaraz. Proszę o kontakt:
  e-mail: pawel6165@onet.pl
  telefon: 728 564 022
  Pozdrawiam

 36. paulina.praca na @

  Witam jestem zainteresowana ofertą , mam 18 lat ucze sie w Liceum i poszukuje pracy na okres wakacji, wiecej informacji moge udzielic pod nr 507-192-549 lub adres e-mail Pauden3lata@interia.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.