€do ustalenia

Niemcy praca dla kobiet bez języka przy zbiorach pieczarek Geldern

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Geldern

Dam sezonową pracę w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta od zaraz z Geldern przy zbiorach pieczarek. Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Geldern
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– trzeba dbać o to aby zbierać jak największą ilość pieczarek pierwszej klasy
– zbieranie młodych pieczarek w odpowiednim czasie aby zrobić miejsce na rozrost następnych
– kontrolowanie jakości grzybów
– zgłaszanie o wszystkich problemach, niejasnościach

Wymagania:
– zapewniamy zakwaterowanie
– doświadczenie przy zbiorach pieczarek mile widziane
– sprawne i zwinne dłonie
– spostrzegawczość
– zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność
– umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie na 3 miesiące bez urlopu bądź na 4 miesiące z możliwością wykorzystania miesięcznego urlopu.
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole
– dobre warunki pracownicze
– terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: j.deckers-benda@deckers-champignon.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 663541f57e4384cd

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla kobiet bez języka przy zbiorach pieczarek Geldern”

  1. padre76 na @

    Witam bardzo chetnie podejme prace od zaraz prosze o jakikolwiek kontakt i zaraz sie pakuje i mykam do pracy tel.782691076 padre76@wp.pl