€1650 brutto/mc + dodatki

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na myjni od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: możliwość zatrudnienia na stałe

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na bezdotykowej myjni samochodowej dla Polaków bez znajomości języka. Oferta ze Stuttgartu aktualna od zaraz. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1650 brutto miesięcznie euro brutto plus prowizja od liczby umytych aut

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się myciem oraz sprzątaniem samochodów
  • praca z użyciem profesjonalnych detergentów oraz sprzętów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie opłat za wykonaną usługę

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak problemów zdrowotnych i brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do obowiązków
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta posługującego się językiem polskim
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • uniform roboczy
  • pracę od zaraz
  • zamieszkanie odpłatne w cenie 200 euro miesięcznie za osobę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie wszelkich składek

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie przemyślanych aplikacji na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech na myjni samochodowej, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 84257a28637374e4