€do ustalenia

Fizyczna praca Niemcy przy zbiorach warzyw w szklarni bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Poszukiwany pracownik dla klienta z Berlina do pracy w Niemczech przy zbiorze warzyw w szklarni bez znajomości języka i doświadczenia. Najchętniej dla osób uczących się ze statusem studenta.

Stanowisko: pracownik fizyczny do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbiór warzyw z upraw szklarniowych oraz pielęgnacja roślin

Wymagania:
– osoba zdrowa i sprawna fizycznie
– możliwość wyjazdu na min. 3 miesiące
– motywacja i wytrwałość do pracy
– doświadczenie w tej branży mile widziane
– osoby uczące się
– dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
– możliwość założenia konta walutowego

Oferujemy:
– wynagrodzenie
– ubezpieczenie
– możliwość transportu do miejsca pracy
– pomoc przy organizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
 Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji która znajduję się na stronie:

ID ogłoszenia: 10752f75ba1b9c86

9 komentarzy na “Fizyczna praca Niemcy przy zbiorach warzyw w szklarni bez znajomości języka”

  1. leszczykleszek11 na @

    Witam serdecznie. Jestem niezmiernie zainteresowany Pańską ofertą pracy. Mam 31 lat. Posiadam naprawdę spore doświadczenie w pracy za granicą. (Niemcy, Holandia – zbiory warzyw – szparagi, pomidory, ziemniaki). Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Świetnie by było gdyby Pan/Pani skontaktował/a się ze mną drogą mailową: leszczykleszczek1@wp.pl
    Pozdrawiam!

  2. mati9999 na @

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą mam 23 lata . jestem gotowy wyjazdu od zaraz posiadam dobra wytrzymałość fizyczna proosze o kontakt.691946731. e-mail paulina010493@wp.pl

  3. skrotas25 na @

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą mam 25 lata .Posiadam prawo jazdy kat B oraz uprawnienia na wózki widłowe. Jestem gotowy dowyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt :691409199 e-mail skrotas@wp.pl

  4. Reptileman na @

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą, mam 21 lat, jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, pracuje sumiennie, ciężka praca jest mi bardzo dobrze znana, pracę mogę podjąć od zaraz. Proszę o kontakt na adres szukampracy246@op.pl

    Pozdrawiam.

  5. kubarugby na @

    Witam!

    Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Mamy 20/21 lat, Jesteśmy studentami i wraz z końcem czerwca kończy się nasz rok akademicki. W związku z tym chcielibyśmy podjąć prace w okresie lipiec-sierpień.Cechuje nas:punktualność,pracowitość ,zaangażowanie i chęć do pracy.
    Prosimy o kontakt mailowy:paulinawendorff@wp.pl bądz na nr tel.669756304/604669784

  6. dawid na @

    Witam ,jestem zainteresowany państwa ofertą jestem osobom energiczną i pracuje sumienie proszę o kontakt ze mną pod adresem e- mail dawidwojciechowski1@onet.pl lub nr tel 518767291 prosze o kontakt .

  7. Pawel07 na @

    Witam!
    Wraz z czwórką znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą. Mamy doświadczenie przy tego typu pracach, jesteśmy młodzi, zdrowi i chętni do pracy. Język ang w stopniu bardzo dobrym niemiecki komunikatywnie. Dyspozycyjność od 1 lipca. Proszę o kontakt pod nr tel 537075825 lub mailowo basiaa817@interia.pl

  8. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  9. Maserak na @

    Witam !
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy na 1 miesiąc lub trochę więcej. Obaj mamy po 18 lat i chcemy zarobić na wymarzone wakacje. Jesteśmy pracowici, rzetelni, odpowiedzialni i szybko nawiązujemy kontakt w grupie oraz nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy zdolni wyjechać do pracy po 19.06.
    Proszę o odpowiedź.
    tel : 514789658
    email : oleksiak.pawel@o2.pl