€akord

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Sharringhausen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Scharringhausen
  • Zakwaterowanie: Brak

Plantacja z Scharringhausen zatrudni osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Przyjmujemy od zaraz osoby bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Scharringhausen, Niemcy.

Wynagrodzenie: system akordowy.

Zadania na stanowisku:

  • osoba zatrudniona zajmuje się zbieraniem szparagów z pola.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • brak chorób, szczególnie problemów z kręgosłupem;
  • umiejętność szybkiej pracy i wyrabiania dziennych limitów;
  • zręczność, sprawne dłonie;
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • motywacja do pracy;
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży na każdą pogodę (na upał i na deszcz);
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • legalną pracę sezonową;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • zorganizowanie wyjazdu do Niemiec;
  • szkolenie i trening wprowadzający;
  • możliwość skorzystania z pomocy medycznej;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • ubezpieczenia i składki.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez link:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-kwiecien-czerwiec-2016-scharringhausen/

ID ogłoszenia: 258570ff5da2089b

3 komentarze na “Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów od zaraz Sharringhausen”

  1. 32Mariusz na @

    jestem zainteresowany waszą ofertą,jestem człowiekiem ambitnym,szybko się dostosowuje do nowego miejsca,umiejętności pracy w zespole,kontakt;tel;609118506
    E-mail;suchy783@o2.pl

  2. Heishiro Mitsurugi na @

    Witam , mam 21 lat i jestem bardzo zainteresowany tą ofertą wraz z kolegą . Posiadamy doświadczenie jeżdżac co roku za granice na zbiory i bardzo duże zaangażowanie co do pracy i powieżonego zadania . Jesteśmy w pełni dyspozycyjni co do wyjazdu z dnia na dzień nawet i na pełen okres czasu pracy.

    e-mail : damiansnk120@wp.pl
    telefon : 609329207

    Prosiłbym o odpowiedź na powyższy kontakt i wyrozumiałość.
    Z góry dziękuję i przepraszam .

  3. JakubK23 na @

    Witam, wraz z przyjaciółmi jesteśmy zainteresowani ofertę, mamy 18 lat, jesteśmy ambitni, solidnie wykonujemy swoją, pracę i chcielibyśmy się zatrudnić w okresie lipiec- sierpień, jeżeli jest taka możliwość proszę o szybki kontakt:

    Telefon : 531 211 981
    E-mail : dziarq7@gmail.com