€1,50 euro za kilogram

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka od zaraz zbiory czereśni Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1,5 miesiąca

Od zaraz zatrudnimy nowe osoby do zbiorów czereśni na plantacji w Cottbus. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy.

Zarobki: akord grupowy – 1,50 euro za kg.

Opis stanowiska:
Osoby zatrudnione będą zajmowały się zbiorem czereśni z drzewek. Owoce rosnące wyżej zbierane są za pomocą chwytaków lub na drabinkach.

Oczekiwania:

  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • brak problemów z lękiem wysokości;
  • zręczność, bystrość;
  • szybkość;
  • niezawodność – nieobecność nieusprawiedliwiona będzie skutkowała wydaleniem oraz karą finansową.

Oferujemy:

  • opiekę medyczną w razie potrzeby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania na czas umowy;
  • dobre zarobki zależne od zaangażowania;
  • wstępne szkolenie.

Aplikacje:
CV (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com z zawarciem dopisku w temacie: Niemcy praca sezonowa przy zbiorach czereśni.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorach-czeresni-cottbus/

ID ogłoszenia: 81857752c1dbc1dd

6 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka od zaraz zbiory czereśni Cottbus”

  1. creative1450 na @

    Wysłałem CV na podany e-mail prosze o odpowiedz, lub jakiś kontakt emailowy, telefoniczny

  2. Gwincia2 na @

    witam jestem zainteresowany praca wraz z trojka przyjaciol wiek od 17 do 20 lat mamy doswiadczenie w zbiorach jestesmy dobrze zgrana grupa prosze o pilny kontakt zawszespoko907@wp.pl lub nr tel 732983575

  3. hermest104 na @

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ową ofertą obaj w wieku 19 lat, bardzo sprawni fizycznie, pracowici i zdrowi. Proszę o kontakt 537-571-885 lub leonidas104@tlen.pl

  4. Kosa23 na @

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą mamy doświadczenie przy zbiorach prosze o kontakt mati0723@interia.pl nr. tel. 730857551

  5. kamilfiat125p na @

    Witam jestem zainteresowany pracą , mam 22 lata. Proszę o kontakt nr tel. +48729396130

  6. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny