PLNmin. 10000 netto/mc

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory truskawek 2021 od maja w Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 3 miesięcy

Od maja 2021 oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Rövershagen przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: min. 10 000 PLN netto na mc, a przy innych pracach – 9,60 € netto na godz.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • bezpieczne środowisko pracy – zatrudnienie na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • pracownik będzie zbierał owoce, a także zajmował się pieleniem;
  • wykonywanie innych prac, które będą zlecane przez kierownika.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • pracowitość;
  • dyspozycyjność od maja 2021.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas 50 dni albo do 3 miesięcy;
  • pomoc oraz pełną opiekę;
  • pracę w bezpiecznym środowisku;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie, śniadanie, obiad w cenie 10,00 € na dobę;
  • bezpłatną usługę prania, dostęp do Internetu po wi-fi;
  • możliwość wypożyczenia dobrej jakości odzieży nieprzemakalnej;
  • aplikację do śledzenia swoich wyników pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem:

94 36 62 712 od poniedziałku do piątku (w godz. 10.00 – 14.00) oraz we wtorki i czwartki od 20.00 do 21.00 pod numerem: +48 606 287 948

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-2021-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-rovershagen/

ID ogłoszenia: 8285fe31630e4e98