€9,25/h bruttp

Niemcy praca sezonowa od zaraz bez języka zbiory jabłek i gruszek Cottbus 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cottbus
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni
  • Opublikowany: 24 września 2018 20:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnimy Polaków bez znajomości języka w Cottbus. Na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy.

Stawka za godzinę: 9,25 EUR/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie gruszek, jabłek i śliwek;
  • owoce są zbierane do skrzynek i składowane w wyznaczonym miejscu;
  • zadania porządkowe.

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć wyjazdu jak najszybciej;
  • własna odzież robocza;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie na kilka tygodni;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • możliwość uzyskania doświadczenia przy zbiorach.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem, najlepiej w języku niemieckim lub angielskim, prosimy przesyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia: sezonowa-zbiory09/18

Konieczne jest załączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-jablek-gruszek-cottbus/

ID ogłoszenia: 5225ba8e1573d4a5

Linki sponsorowane