€do ustalenia

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach szparagów bez znajomości języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od kwietnia 2016 z zakwaterowaniem darmowym na okres 4 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od kwietnia

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie wydłubywać szparagi z kopców ziemnych, a następnie je sortować.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia danej pracy
– kandydaci posiadający doświadczenie są mile widziani
– zaradność, zaangażowanie, niezawodność
– wykonywanie zlecanych zadań
– umiejętność pracowania w grupie

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
– zatrudnienie od kwietnia na 4 miesiące
– pomagamy w pierwszych dniach
– w razie potrzeby na miejscu do dyspozycji jest polski opiekun
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– podjęcie pracy bez pośredników

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie poprzez stronę: http://activemedica.eu/kontakt.html

Źródło:

ID ogłoszenia: 95956c61b75daca3

5 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorach szparagów bez znajomości języka 2016”

  1. koniak44 na @

    Witam, razem z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą. Młodzi, energiczni, odpowiedzialni i pracowici. kom.: 884906716 e-mail: koniak44@o2.pl

  2. Marlenaaa na @

    Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Młodzi z doswiadczeniem pracy przy zbiorach.
    kom. 726054190
    e-mail: kiri10@wp.pl

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. Paula121212 na @

    Razem z partnerem chcielibyśmy podjąć się tej pracy. Młodzi, rzetelni, pracowici, zaradni proszę o kontakt. kondi290@o2.pl

  5. JakubK23 na @

    Witam, razem ze znajomymi( jest nas czwórka) szukamy pracy na okres lipiec-sierpień, jeżeli jest to możliwe proszę o szybką odpowiedź, jesteśmy w wieku 18 lat, solidnie wykonujemy pracę, jesteśmy bardzo ambitni. Proszę o szybką odpowiedź, dziękuję.

    Telefon: 531 211 981
    e-mail : dziarq7@gmail.com