€8 euro za godzinę brutto plus akord

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach warzyw bez znajomości języka od zaraz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Gospodarstwo rolne prowadzi nabór do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie bez znajomości języka od września 2016 z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Niemcy.

Stawka godzinowa: 8 euro brutto plus akord.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór warzyw w pola lub w folii;
  • pomoc przy sadzeniu warzyw;
  • praca rozliczana jest na podstawie akordu grupowego.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dyspozycyjność od września do listopada;
  • pracowitość;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność działania w zespole;
  • predyspozycje do szybkiej pracy.

Kandydatom oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • ubezpieczenie;
  • przeszkolenie na stanowisku;
  • wysokie zarobki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą;
  • miłą atmosferę.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo lub pisemnie pod podane poniżej dane kontaktowe:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7235748b5aa9fc38

2 komentarze na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorach warzyw bez znajomości języka od zaraz 2019”

  1. rudaa123 na @

    Witam jestem zainteresowana tą pracą czy nadal aktualne ?

  2. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny