€na akord

Niemcy praca sezonowa przy zbiorze szparagów w różnych regionach 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy

Zatrudnienie dla osób chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów w sezonie 2014. Propozycja skierowana do pracowników fizycznych na okres 2 miesięcy. Termin do wyboru z dostępnych 2 wariantów: kwiecień – maj, bądź maj – czerwiec

Stanowisko: praca fizyczna przy zbiorach szparagów
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
– zbiór szparagów z upraw rolnych
– dodatkowe prace pomocnicze zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
– wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
– motywacja do ciężkiej pracy
– osoby ze statusem studenta mile widziane
– osoba nie może być zarejestrowana w urzędzie pracy ani też nie pobiera żadnej renty czy emerytury
– przyjmujemy osoby, które w roku 2014 nie pracowały ani też nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej na terenie Niemiec i Polski

Oferujemy:
– pracę na okres dwóch miesięcy
– możliwość wyboru terminu z dwóch dostępnych
– płatne zakwaterowanie
– pracę w różnych regionach Niemiec
– pacę w zależności od ilości zbioru

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV ze zdjęciem na adres: justyna.bogdanowicz@jeople.de w tytule wiadomości wpisując imię i nazwisko oraz „szparagi”. W treści maila proszę podać wybrane przez Państwa dwa miesiące z dostępnych: kwiecień – maj, bądź maj – czerwiec

Źródło:

ID ogłoszenia: 3553090cdab0c16

ilość wszystkich wyświetleń: 4392, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorze szparagów w różnych regionach 2014”

  1. leszczykleszek11 na @

    Witam serdecznie. Jestem niezmiernie zainteresowany Pańską ofertą pracy. Mam 31 lat. Posiadam naprawdę spore doświadczenie w pracy za granicą. (Niemcy, Holandia – zbiory warzyw – szparagi, pomidory, ziemniaki). Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Świetnie by było gdyby Pan/Pani skontaktował/ała się ze mną drogą mailową: leszczykleszczek1@wp.pl
    Pozdrawiam!

  2. nero152 na @

    Witam jestem za interesowny państwa ofertą wraz z dziewczyną mamy umiejętności nabyte w pracach podobnych moja znajomości języka niemieckiego komunikatywna nr.tel.519178455 lub email dolores880@gmail.com

  3. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam