€do ustalenia

Niemcy praca sezonowa w szklarni przy uprawie warzyw Berlin 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech w szklarni przy uprawie warzyw. Zatrudnienie dla studentów i uczniów z doświadczeniem w pielęgnacji i zbiorze roślin szklarniowych. Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Stanowisko: pracownik szklarni
Lokalizacja: Niemcy, okolice Berlina
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca przy uprawie szklarniowej, pielęgnacja, zbiór warzyw.

Oczekiwania wobec kandydatów:

– możliwość wyjazdu na czas 3 miesięcy
– chęć założenia konta walutowego
– doświadczenie w pracy przy uprawie roślin
– status osoby uczącej się (student, uczeń)
– mile widziana umiejętność komunikacji w języku niemieckim

Oferta:
– pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie

Aplikacja:
CV wraz z klauzulą :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).”
prosimy o przesyłanie na adres agnieszka@ewfpraca.eu. W tytule wiadomości prosimy wpisać nr referencyjny NIEM/PZG/2014.

Źródło:

ID ogłoszenia: 69052e03c9013019

ilość wszystkich wyświetleń: 5875, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Niemcy praca sezonowa w szklarni przy uprawie warzyw Berlin 2014”

  1. nero152 na @

    Witam jestem wraz z moją dziewczyną zainteresowany państwa ofertą pracy mamy doświadczenie w zbiorach zdobyte w Niemczech i Polsce PROSIMY O KONTAKT TEL. 519178455 LUB EMAIL DOLORES880@GMAIL.COM

  2. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Maserak na @

    Witam !
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy na 1 miesiąc lub trochę więcej. Obaj mamy po 18 lat i chcemy zarobić na wymarzone wakacje. Jesteśmy pracowici, rzetelni, odpowiedzialni i szybko nawiązujemy kontakt w grupie oraz nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy zdolni wyjechać do pracy po 19.06.
    Proszę o odpowiedź.
    tel : 514789658
    email : oleksiak.pawel@o2.pl