€9,20 EUR/h

Niemcy praca sezonowa zbiory truskawek bez języka czerwiec 2019 Neuenstadt am Kocher

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Neuenstadt am Kocher
  • Data rozpoczęcia pracy: Czerwiec 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 grudnia 2018 20:12
  • Wygasa: 50 dni, 15 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2019 przy zbiorach truskawek. Oferta bez znajomości języka w Neuenstadt am Kocher – umowa obowiązuje na 70 dni lub 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Neuenstadt am Kocher, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,20 EUR/h.

Start: czerwiec 2019.

Zadania na stanowisku:

  • zbiory truskawek na polu lub w tunelu;
  • praca jest wykonywana przez 6 dni w tygodniu, przez 8-10 godzin.

Wymagania:

  • zatrudnienie najchętniej dla studentów i gospodyń domowych;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność od czerwca;
  • chęć do wypracowania dużej ilości godzin;
  • uczciwość;
  • sumienność;
  • odpowiedzialne podejście.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 7,50 euro dziennie w kontenerach mieszkalnych;
  • pracę od czerwca do września 2019;
  • możliwość zarobienia na studia lub wakacje;
  • niemiecką umowę o pracę tymczasową;
  • przyjazną atmosferę;
  • szybkie przeszkolenie.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać zgłoszenia pod adres:

praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-2019-sezonowa-praca-niemcy-od-czerwca-dla-studentow-gospodyn-domowych/

ID ogłoszenia: 8625c0fe139d6539

Linki sponsorowane