€8 euro/h brutto

Niemcy praca w Berlinie bez znajomości języka przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Poszukiwani pracownicy bez znajomości języka niemieckiego do sezonowej pracy w Niemczech. Oferta z Berlina przy zbiorach warzyw – szparagów. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8 euro/h brutto
Start: od kwietnia

Zadania:
Pracownik ma za zadanie zbierać szparagi i truskawki. Należy przygotować pole przed rozpoczęciem prac.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia danej pracy
– możliwość wyjazdu do Berlina w kwietniu
– pozostanie na miejscu do sierpnia
– zatrudniamy jedynie kandydatów z doświadczeniem
– punktualne stawianie się w pracy
– zaradność, szybkość, energiczność
– prawo jazdy na samochód osobowy
– praca jedynie dla mężczyzn

Oferujemy:
– pracę dla dwóch mężczyzn
– pracę sezonową od połowy kwietnia do sierpnia
– mieszkanie z czynszem opłacanym przez pracownika w wysokości 6 euro dziennie (dwupokojowe pomieszczenie z łazienką i kuchnią)

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: praca@pol-web.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 96356acd04140721

ilość wszystkich wyświetleń: 1838, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Niemcy praca w Berlinie bez znajomości języka przy zbiorach szparagów”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. marioo na @

    Witam jestem zainteresowany praca, jestem 23 letnim mezczyzna nie pijacy, nie palacy odpowiedzialny sumienny, proszo o kontakt tel 695264169
    dziekuje i pozdrawiam

  3. jarek 12345 na @

    Witam jestem zainteresowany pracą jestem 33 letnim mężczyzną, rzetelny, sumienny pracowity, punktualny, szybko nawiązuje kontakty w grupie. Bardzo proszę o kontakt 511 445 046 email anna.malec@op.pl

  4. Kakinh22o na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą oferta pracy na wakacje w raz 2 kolegami. Mamy ukończone 19 lat i posiadamy wszyscy prawo jazdy kategorii B. Interestuje nas wyjazd po 20 czerwca

    -Jesteśmy chętni do pracy
    – Dobra kondycja fizyczna
    – Punktualni, uczciwi
    – szybko się uczymy

    Prosze o kontakt.
    nr tel ; 783 189 004
    email : kaka50@interia.eu