€8,84/h brutto

Niemcy praca w ogrodnictwie od zaraz przy kwiatach bez znajomości języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy ścinaniu kwiatów – słoneczników i dalii. Od zaraz zatrudnienie w Karlsruhe dla 2 pracowników bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Karsluhe, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie zajmował się ścinaniem słoneczników i dalii
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za załadunek towarów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B – jedna osoba w grupie
  • mile widziane doświadczenie przy pracach rolniczych
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność na cały sezon
  • własna pościel oraz obuwie z twardym noskiem
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych za 3 euro za dobę
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na konto lub w gotówce
  • pracę przez 6 dni w tygodniu po 50-60 godzin
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

134463295 lub 782745508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-kwiatach-bez-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 6205b4efa538e0ad