NOKnie mniej niż 100/h

Norwegia praca sezonowa przy zbiorach borówki Jessheim bez języka 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpnień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 tygodni

Bez języka potrzebny pracownik sezonowy do pracy w Norwegii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Ogłoszenie 2020 z Jessheim, gdzie pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie i oferuje dobre warunki oraz wysokie zarobki.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach borówki amerykańskiej.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: nie mniej niż 100 NOK/godz.

Start: od sierpnia 2020 roku.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne zbieranie borówki amerykańskiej na plantacji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od sierpnia 2020 na 5 tygodni;
  • wysokie zdolności manualne;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy w oparciu o norweską umowę o pracę;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu w domkach kempingowych (aby skorzystać z takiego darmowego lokum, konieczne jest wyrobienie norm godzinowych/dziennych).

Aplikacja:

Aplikować można za pośrednictwem strony:

https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019 z dopiskiem: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-sierpnia-na-wakacje-2019-sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorze-borowki-jessheim/

ID ogłoszenia: 3075c40bb698f2a6

6 komentarzy na “Norwegia praca sezonowa przy zbiorach borówki Jessheim bez języka 2020”

  1. SowaKarola na @

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą. Posiadam doświadczenie przy zbiorze borówki ( pracowałam na plantacji w Polsce i w Szkocji ).
    Karolina Sowa

  2. Julian na @

    Witam, poszukuje z dziewczyną pracy na wakacje. Oferta najbardziej nam odpowiada ponieważ bedziemy od lipca w Oslo. Osobiście od 2 lat jeżdżę do pracy w Norwegii. Zalezaloby mi na szybkim kontakcie co do oferty.

  3. Kinga0236 na @

    Witam,
    jestem zainteresowana posiadam doświadczenie przy zbioeach

  4. Kinga0236 na @

    Witam,

    jestem zainteresowana podjęciem pracy, posiadam wieloletnie doświadczenie przy zbiorze borówki oraz innych owoców sezonowych. Bardzo proszę o kontakt 666 859 257.

  5. Kacper24 na @

    Jestem zainteresowany, zaaplikowałem się na powyższej stronie, czy mogę dostac informację czy moja aplikacja dotarła?

  6. Bernard na @

    Witam, jestem zainteresowany, proszę o kontakt bernardkontny1@gmail.com lub tel. 733 021 880.