NOKna akord

Norwegia praca sezonowa w Magnor przy zbiorach truskawek na wakacje 2015

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec

Dam pracę w Norwegii dla 4 studentów bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie w Magnor dla grupy przy zbiorach truskawek z pola na wakacje od czerwca. Szukamy kandydatów z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: na akord
Rozpoczęcie: czerwiec
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Zadania jakie musi wykonać pracownik to jedynie zbiór truskawek z upraw polowych otwartych. Należy wziąć pod uwagę fakt, że zbieranie owoców odbywa się bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Wymagania:
– szybkość podczas wykonywania zbioru
– zabranie ze sobą odpowiedniego stroju na każdą pogodę
– kandydaci ze znajomością języka angielskiego będą mile widziani
– dla osób z doświadczeniem na danym stanowisku
– przyjazd samochodem jest warunkiem koniecznym w celu dojazdu na plantacje z miejsca zamieszkania

Oferujemy:
– wynagrodzenie w zależności od ilości zbioru wychodzi około 25 NOK/kg
– zatrudnienie dla studentów i grupy 4 osobowej
– dobre miejsce do zamieszkania cenie tyko 80 NOK za dzień (domki 3,4,5 osobowe)
– oferujemy stałą współpracę dla najlepszych
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– brak dodatkowych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-2015-praca-norwegia-przy-truskawkach-na-wakacje-dla-studentow-od-czerwca/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko. Nie należy uiszczać żadnych opłat za rezerwację noclegu itp.
Administracja

ID ogłoszenia: 12354e1df1a523ad

8 komentarzy na “Norwegia praca sezonowa w Magnor przy zbiorach truskawek na wakacje 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. kamil2355 na @

    Witam.Mam 18 lat.Jestem gotowy wyjechać do pracy w czerwcu i pozostania do końca sierpnia.Jestem młody,pracowity ,szybko się uczę .Jestem bardzo poważnie zainteresowany państwa ofertą.Mój e-mail kamil3203@op.pl

  3. Bartek 1993 na @

    Witam 3 osoby chętne do działania: 22 lata, 19 lat, 19 lat
    Mamy doświadczenie ze zbioru jabłek w Polsce ale damy radę i z truskawkami. Obecnie pracujemy dorywczo w Polsce na budowie ale chcemy się wyrwać na coś lepszego.
    Proszę o kontakt na numer 570 401 130

  4. krzysiek96 na @

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa. Mam 18 lat. Jestem młodą, silną osobą, zdecydowaną na podjęcie pracy, bez nałogów. Pracowałem już ponad 12h dziennie, również w nocy. Znajomość języka angielskiego komunikatywnym.

    mail: krzys96@onet.eu

    Z poważaniem,
    Krzysiek

  5. Jacek2015 na @

    Cztery osoby (mężczyźni) chętni do podjęcia pracy na cały jej okres z możliwością przedłużenia. Bez nałogów, młodzi i zmotywowani, dojeżdżamy własnym samochodem.
    Tel: 531-458-308 , email: jacekmiszta@interia.pl

  6. Jackoob na @

    Dwóch mężczyzn w wieku 24 lat poszukuję pracy w Norwegii. Praca od końca czerwca na okres wakacji. Bez znajomości języka norweskiego, angielski w stopniu komunikatywnym.
    Potrafimy szybko sie uczyc i nie boimy sie nowych wyzwań. Oboje studiujemy fizjoterapie i jestesmy dobrze wytrenowani dlatego też nie ma problemu z ciezką pracą fizyczną.
    Posiadamy również prawojazdy kategorii B. W razie potrzeby mamy mozliwość zabrania własnego auta.
    Z niecierpliwością czekamy na oferty pracy.
    Kontakt : Kuba: 665 824 411/ Jackoob@tlen.pl
    Łukasz :606 728 052 /luk.makowka@gmail.com

  7. Hubert B na @

    Witam, nazywam się Hubert mam 18 lat i jestem chętny na dorywczą prace. Pracowałem już przy zbiorach więc idzie mi to szybko i sprawnie . prosze o kontakt na nr 506-979-200 dziękuje i pozdrawiam

  8. wojtas955 na @

    Witam mam na imie Wojtek mam 20 lat wraz z moim kolega jestesmy bardzo zainteresowani tym ogloszeniem. Posiadamy doswiadczenie w zbiorach owocow i warzyw. Jestesmy w bardzo dobrej kondycju i nie bojimy sie zadnej pracy fizycznej bardzo prosimy o kontakt tel: 798-073-024 email: wojtek.stanczyk@op.pl