NOKna akord

Norwegia praca w Magnor bez znajomości języka przy zbiorach owoców

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie w Magnor od zaraz dla pracownika sezonowego bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz (sierpień)

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie zbieranie jabłek i gruszek z sadu mieszczącego się w Magnor.

Wymagania:
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– dobra kondycja
– szybkość wykonywania zadań
– samodzielność
– elastyczność godzinowa
– obowiązkowe podejście do pracy
– zdolność do pracy po godzinach
– przyjazne nastawienie
– osoba energiczna

Oferujemy:
– legalną pracę na okres sezonowy
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– zapewniamy miejsce do zamieszkania
– dobrą płace
– zatrudnienie od sierpnia do końca września

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza mieszczącego się na stronie: http://praca.gratka.pl/oferta/zbieracz-owoców-ziol-i-innych-roslin-2916773

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-zbiory-jablek-i-gruszek-od-zaraz-magnor-2015/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 92755b3d51896734

10 komentarzy na “Norwegia praca w Magnor bez znajomości języka przy zbiorach owoców”

  1. remik177 na @

    Witam ,razem z kolegą jesteśmy zainteresowani ta praca mamy 20 i 21 lat dobra kondycje pracowalismy przy zbiorach prosze o kontakt shivero12@wp.pl

  2. kamilos2015 na @

    Witam,ja wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa pracą przy zbiorach jabłek, my już pracowaliśmy przy zbiorach i sortowaniu jabłek w Niemczech w miasteczku Jork, jesteśmy szybcy w zbieraniu z wprawą w rękach nie robimy odcisków na jabłkach. Jesteśmy gotowi wyjazdu od zaraz proszę o odpowiedz. Pozdrawiamy

    kontakt : 536409351
    email: ostrowski2015@o2.pl

  3. dagi na @

    Jestem zainteresowana wraz moja koleżanka proszę o kontakt 797273793

  4. Jasny na @

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem mam 20 lat na imię karol i poszukuje pracy tego typu |:) Moj stan zdrowia dobry i wytrzymalosc fizyczna rowniez nie najgorsza nr kontaktowy 697 502 482

  5. darkinteligent na @

    Witam wraz z kolegą chętnie podejmiemy się tej pracy, młodzi sprawni fizycznie, proszę o kontakt tel. 884924082, email darkinteligent@gmail.com , dziękuje i pozdrawiam Krzysztof .

  6. MateuszDawidKuba na @

    Szanowni Państwo, piszę w sprawie pracy sezonowej w Norwegii w imieniu 3-osobowej grupy. Wiemy że już ogloszenie wygasło ale może potrzebują Państwo na sierpień również. Jesteśmy zaradnymi, pracowitymi i sprawnymi fizycznie studentami. Ponad to każdy z nas posiada prawo jazdy kategorii B i do Oslo przyjechaliśmy własnym samochodem i jesteśmy już na miejscu​​. Posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej (również za granicą na plantacji truskawek oraz winnicy). Poslugujemy sie językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (poziom B2). Jesteśmy zdrowymi i pozytywnie nastawionymi do życia i ludzi; studentami którzy nie boją się żadnej pracy, na pewno Państwo będą z nas zadowoleni. Czekamy na odpowiedź. W przypadku, gdyby chciali Panstwo się z nami skontaktować, podaję norweski numer telefonu- 4796739482 i email mplazus@gmail.com

  7. Robert 22 na @

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbieraniu owoców w Norwegi, proszę o kontakt. Posiadam też doświadczenie w pracach przy zbiorach.
    jasiewicz.robert@wp.pl
    726009983

  8. Daniely22 na @

    Witam. Mam 22 lata mam doswiadczenie w zbiorach. Jestem zainteresowany panstwa oferta. Prosze o kontakt: +31620769778

  9. sick_owl na @

    Witam,
    nazywam się Jonasz, mam 22 lata i wraz z koleżanką chętnie podejmiemy się pracy przy zbiorach. Mamy doświadczenie, zapał do pracy oraz dobrą znajomość języka angielskiego.
    Proszę o kontakt na numer 602 477 718 lub jonasz.lempicki@gmail.com

  10. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam