$80 NOK

Norwegia praca w rolnictwie bez języka przy sadzeniu kapusty wiosna 2014 Rogaland

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Rogaland
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Norwegii w rejonie Rogaland przy sadzeniu kapusty dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od maja 2014 z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Rogaland
Wynagrodzenie: 80 NOK/h brutto

Zadania:
– sadzenie kapusty oraz jej pielęgnacja

Wymagania:
– osoby jedynie z dobrym stanem zdrowia
– duża wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie przy sadzeniu kapusty mile widziane
– praca bez względu na pogodę
– wytrwałość, mobilizacja
– znajomość języka angielskiego będzie mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy:
– wyjazd od maja 2014
– bardzo dobre zarobki
– dodatkowe premie, bonusy
– zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje poprzez wysłanie swojego CV na adres: copernicus123@interia.pl z dopiskiem „Sadzenie kapusty Norwegia Rogaland 2014”

Źródło:

ID ogłoszenia: 80252fd3a6026e7e

ilość wszystkich wyświetleń: 5467, dzisiaj: 1

10 komentarzy na “Norwegia praca w rolnictwie bez języka przy sadzeniu kapusty wiosna 2014 Rogaland”

  1. Herbatnik7 na @

    Witam, jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani państwa ofertą, spełniamy wszystkie wymagania. Proszę o kontakt
    daniel.włudzik@gmail.com

  2. Krystian na @

    witam jestem zainteresowany tą praca mam 19 lat jestem wstanie podjac prace fizyczna prosze o kontakt 517-702-338

  3. natalia na @

    Witam!
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pańską ofertą pracy. Pragnę zaznaczyć, że jesteśmy osobami pracowitymi i w pełni sprawnymi fizycznie. Spełniamy wszystkie wymogi, ponadto oboje znamy język angielski na dobrym poziomie. Proszę o kontakt :
    olamariola8@gmail.com

  4. Sergio3004 na @

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.Posiadam prawojazdy kat.B kurs pierwszej pomocy oraz razem posiadamy kurs na wózki widłowe.Prosze o kontakt pod adresem: Sergio30@interia.eu lub nr tel.518 480 342.

  5. Aleksandraa na @

    Jaki jest możliwie najkrótszy okres pracy?

  6. labirynt95 na @

    Ja razem z dwoma kolegami jesteśmy zainteresowani tą ofeta , wszyscy jesteśmy tegorocznymi maturzystami którzy posiadaja umiejętności w zakresie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym , jesteśmy osobami aktywnymi fizycznie które stale uprawiają sport , jesteśmy chętni do pracy gdyż chcemy zbierać pieniądze na przyszłe studia , posiadamy doświadczeń w tego typu pracy . Proszę o odpowiedź na maila : labirynt95@gmail.com

  7. marzwer na @

    Witam,

    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy w okresie sierpień -wrzesień. Jesteśmy studentkami w wieku 21 lat, jesteśmy energiczne i chętne do pracy. Dane kontaktowe : 601944809, marzena385@gmail.com

  8. maciek160 na @

    Witam,
    Jestemy 3 osobową grupą chłopaków w wieku 19-22 lat. Jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Jesteśmy osobami wysportowanymi regularnie ćwiczącymi, mającymi doświadczenie w pracy fizycznej. Język angielski każdy z nas zna na co najmniej poziomie komunikatywnym.Proszę o kontakt w celu ustalenia dalszych informacji.
    email: maciek1210@gmail.com
    tel +48 664 064 898

  9. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  10. tadeks6 na @

    Witam.Mam na imie Mateusz, mam 21 lat. Ukończyłem Technikum Leśne w Biłgoraju, posiadam także kurs zawodowy pilarz operator maszyn leśnych. jestem osoba sumienna i elokwentną a także wytrzymałą fizycznie. Chętnie podejmę oferowana pracę od zaraz . Proszę o kontakt.
    Nr tel: 789194001