NOKod 115 brutto/h

Od czerwca 2021 dam sezonową pracę w Norwegii bez języka zbiory owoców Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2021

Plantacja z Lillehammer szuka od czerwca osób do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie na wakacje 2021 bez języka przy zbiorach owoców. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10 – 12.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie owoców miękkich;
  • zbiory odbywają się na plantacji o powierzchni około 60 hektarów;
  • najpierw będą zbierane truskawki, a potem maliny, borówka amerykańska oraz jeżyny.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od czerwca 2021;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni, a  prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku, który jest oddalony ok. 100 – 150 metrów do domków;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia (CV nie będzie potrzebne) z informacją o doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz o swojej dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-owocow-2021-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-wakacje-lillehammer/

ID ogłoszenia: 9185fce62d1724fe