NOKod 115 na godz.

Od czerwca 2021 oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory borówki bez języka Jessheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Aktualna od czerwca 2021 sezonowa praca w Norwegii na plantacji. Zatrudnienie w Jessheim na wakacje bez znajomości języka przy zbiorach borówki. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 115 NOK na godz.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na plantacji;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie owoców borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca 2021;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • atutem będzie posiadanie statusu ucznia albo studenta;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które będą wypracowywały normy godzinowe;
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy;
  • solidnego i rzetelnego pracodawcę;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na wakacje 2021;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-borowki-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-bez-jezyka-wakacje-2021-w-jessheim/

ID ogłoszenia: 6046048d4a1bde0f