£akord

Od czerwca dam pracę w Anglii dla par bez języka zbiory truskawek Canterbury 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Canterbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek, śliwek, jabłek oraz czereśni. Od czerwca możliwość zatrudnienia w Canterbury dla par bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy zbiorach

Lokalizacja: Canterbury, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka akordowa

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie na polu truskawek lub w sadzie śliwek, jabłek oraz czereśni
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna także za sortowanie oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • dobry ogólny stan zdrowia
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • nastawienie na cel
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • zatrudnienia możliwe również dla par
  • szansę rozwoju
  • miejsce do zamieszkania w cenie 30 GBP tygodniowo
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość wykupienia posiłku w ciągu dnia za 1 GBP
  • pracę sezonową od zaraz do sierpnia 2018

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą, zapraszamy do wysłania wiadomości z załączeniem CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

biuro@workingservice.pl

W tytule prosimy wpisać: praca sezonowa w Anglii zbiory Canterbury.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 517592299933177f

3 komentarze na “Od czerwca dam pracę w Anglii dla par bez języka zbiory truskawek Canterbury 2018”

  1. cr00pie na @

    Witam była by możliwość pracy dla 18 latki i 17 latka w lipcu kończy 18

  2. tymkko na @

    Witam byla by mozliwosc pracy od Lipca?

  3. AnnaTarnowska na @

    Witam,
    czy jest możliwość pracy na dwa miesiące zamiast trzech?